Nasza oferta obejmuje:

30-dniowy dostęp do wybranego Modułu, w którym znajdziesz aktualne zapytania ofertowe z określonej kategorii zamówień publicznych o wartości do 130 tysięcy złotych netto.

Dodatkowo, udostępniamy również 7-dniową subskrypcję, która pozwala skorzystać z Modułu w krótszym okresie czasu.

Dane zawarte w Module obejmują:

  • Zwięzły opis dotyczący zamówienia.
  • Informacje dotyczące lokalizacji zamawiającego, takie jak województwo i miejscowość.
  • Bezpośredni link do Biuletynu Informacji Publicznej lub strony internetowej, na której znajduje się ogłoszenie o zamówieniu.
  • Informacja dotycząca formy złożenia oferty (papierowa/elektroniczna).
  • Termin składania ofert.

Nasza oferta nie wymaga podpisywania długoterminowej umowy, dając Ci pełną elastyczność w korzystaniu z naszych usług. Możesz wykupić subskrypcję na okres 30 dni lub skorzystać z krótszej, 7-dniowej subskrypcji, aby przetestować nasze Moduły.

Ważne jest, że informacje zawarte w naszych Modułach pochodzą bezpośrednio od zamawiającego. Zapewniamy aktualizację bazy danych na bieżąco, co oznacza, że informacje są codziennie aktualizowane. Dzięki temu masz dostęp do najświeższych danych dotyczących zapytań ofertowych w wybranej kategorii zamówień publicznych.

Dostarczanie informacji odbywa się elektronicznie poprzez cykliczne przesyłanie raportów na adres e-mailowy lub bezpośrednio na stronie bizneskonkret.pl po rejestracji i wykupieniu dostępu do odpowiednich Modułów.

Subskrypcja nie jest automatycznie przedłużana, a 7-dniowa subskrypcja pozwala Ci na krótsze testowanie naszych Modułów. Dajemy Ci pełną kontrolę nad wykorzystaniem naszych usług.

Zachęcamy do kontaktu z centrum pomocy, gdzie można zgłosić pytanie.

logo

bezpośredni dostęp do zlecenia

logiczna struktura danych

przyjazna nawigacja

konkretna informacja

oszczędność czasu

Zobacz więcej